Preskoči na vsebino

ZA ŠTIRINAJST DNI Natisni

  

09. junij – 10.nedelja med letom; Primož in Felicijan, mučenca            
Ob 7h  za župnijo; strežejo: Enej, Jani, Žiga, Tomaž K.;
berila: Miranda Ž., Zdenka R.

Ob 10h  za veroučence; strežejo: Izak, Enej, Jani, Anže;
berila:
Tatjan K., Liljana K.

Ob 1430 litanije in blagoslov, strežeta: Anže, Izak

10. junij - ponedeljek; Bogumil, škof    
ob 19h  živi in pokojni B 26
strežeta: Jure, Matej

11. junij - torek; BARNABA, APOSTOL
ob 19h  + Ivan Peljhan, B 107
strežeta: Jan, Miha

12. junij - sreda; Leon III., papež 
ob  8h  + Anton in Izidora Žejn, B 68

13. junij - četrtek; Anton Padovanski, redovnik     
ob 19h  + Franc Kobal, B 2 a
strežeta: Tomaž Č., Tomaž K.

14. junij - petek; Valerij in Rufin, mučenca           
ob 19h  + Milan Sever, B 4 c
strežeta: Anže, Izak

15. junij - sobota; Vid, mučenec  
ob  8h  + Pavel Žgavc, B 3 b
strežeta: Dominik, Luka

16. junij –11. nedelja med letom; Marija Terezija Scherer, redovnica    
Ob 7h  za župnijo; strežejo: Miha, Jure, Matej, Timotej;
berila: Jožica F., Aljaž B.

Ob 10h  za mladino; strežejo: Luka, Jakob, Tomaž Č., Jan;
berila:
Barbara F., Kristina R.

Ob 1430 litanije in blagoslov, strežeta: Enej, Jani

17. junij - ponedeljek; Rajner, spokornik
ob 19h  + Stanko Krapež, B 134, osmi dan
strežeta: Aron, Timotej

18. junij - torek; Marko in Marcelijan, mučenca    
ob 19h  + Ivanka Bratina DP 37
strežeta: Borja, Vanja

19. junij - sreda; Nazarij, prvi koprski škof           
ob  730  + Jožef, Rudi in starši Kobol, B 1 h

20. junij - četrtek; Adalbert, škof  
ob 19h  + vsi pokojni DP 12
strežeta: Jakob, Tomaž Č.

21. junij - petek; Alojzij Gonzaga, redovnik          
ob 19h  + Ivanka Kobal, B 119
strežeta: Jure, Matej

22. junij - sobota; Ahaci in tovariši, mučenci        
ob  8h  vsi pokojni Peljhan, B 5 e
strežeta: Anže, Izak

23. junij – 12.nedelja med letom; ŠAGRA SV. AHACA; Jožef Cafasso, redovnik   
Ob 7h  V čast SD DP 2 č; strežejo: Dominik, Luka, Enej, Jani;
berila: Helena M., Erika P.

Ob 10h  za župnijo; strežejo: Miha, Izak, Jakob, Anže;
berila:
Nika C., Tomaž Z.

Ob 1430 litanije in blagoslov, strežeta: Borja, Vanja

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE 

CERKEV:
Od 1. do 14. VI.: Budanje št. 3.
Od 15. do 28. VI.: Budanje št 4.
UČILNICA:
1
5. VI.-generalno: Božič, B 50, Kodele, B 26 b, Sulič B 5 v.

_____________________________________________________________

Oznanila v pdf
09.-23.06.2024

Za ogled potrebujete Adobe Reader, kai ga njdete na naslednji povezavi: Adobe Reader Download.

 

 

Arhiv oznanil