17. marec – 5. postna nedelja; PAPEŠKA; Patrik, misijonar
Ob 7h Za Božji blagoslov, DP 8;
strežejo: Aron, Timotej, Tomaž K. Žiga;
berila: Damjana F., Liljana K.
Ob 10h za župnijo;
strežejo: Borja, Dominik, Luka, Vanja;
berila: Mojca F., Marinka F.
Ob 14h sv. križev pot k sv. Ahacu,
strežejo: Dominik, Luka, Tomaž, Jan
18. marec - ponedeljek; Ciril Jeruzalemski, škof
ob 19h + Marija Kete B 9 (B 11)
strežeta: Enej, Jani
19. marec - torek; SVETI JOŽEF
ob 9h v zahvalo, DP 24; strežeta: Tomaž K., Vanja;
berila: Franc R., Milka P.
ob 19h V čast sv. Jožefu, B 1 h;
strežejo: Izak, Dominik, Borja, Žiga;
berila: Ambrož K., Katarina K., Z.
20. marec - sreda; Janez Nepomuk, duhovnik, mučenec
ob 8h vsi + (dar na verne duše):
21. marec - četrtek; aleksandrijski mučneci
ob 19h + Karmen Koren, B 67 (Plače)
strežeta: Luka, Matej
22. marec - + petek; Lea, spokornica
ob 19h + Bogomira Pilih (sestre), B 1 p
strežeta: Jan, Jure
23. marec - sobota; GOSPODOV OZNANJENJE
ob 9h + duhovnik Boris Čibej (Rešeta, Maver Koče)
strežejo: Miha, Jakob, Aron, Timotej
24. marec – CVETNA NEDELJA; Katarina Švedska, redovnica
Ob 7h V dober namen, B 104;
strežejo: Borja, Vanja, Jan, Tomaž Č.;
berila: Irena B., Erika P.
Ob 10h za župnijo;
strežejo: Matej, Jure, Miha, Jakob, Luka, Enej, Jani, Anže, Aron, Timotej;
berila: Maja K., Barbara F.
25. marec - ponedeljek; Nikodem, puščavnik
ob 19h Marija Gulič, B 1 f
strežeta: Jan, Tomaž
26. marec - torek; Evgenija, mučenka
ob 19h Ivan Krašna, B 120
strežeta: Enej, Jani
27. marec - sreda; Rupret, škof
ob 19h + Anton Kodrič, B 1 L
28. marec - četrtek; VELIKI ČETRTEK
ob 19h za duhovnike, B 104;
berila: Tatjana K. Jožica F.;
strežejo: Anže, Aron, Jani, Timotej, Tomaž K., Izak, Dominik, Enej, Borja, Vanja
29. marec - + petek; VELIKI PETEK
Ob 15h sv. križev pot;
strežejo: Anže, Tomaž Č., Jan, Luka
ob 19h obredi vel. petka;
berila: Blaž in Katarina Č.;
strežejo: Žiga, Materj, Jure, Miha, Izak, Luka, Enej, Jani
30. marec - sobota; VELIKA SOBOTA
ob 19h Za birmance, B 1 t;
berila: Nika C., Tomaž Z., Liljana K.,
strežejo: Žiga, Toma K., Matej, Jure, Miha, Jakob, Izak, Tomaž Č., Jakob, Luka.
31. marec – VELIKA NOČ; Benjamin, dijakon, mučenec
Ob 7h V čast SD, DP 69;
strežejo: Žiga, Toma K., Matej, Jure, Miha, Jakob;
berila: Aljaž B., Kristina M.
Ob 10h za župnijo; strežejo: Jan, Toma Č., Anže, Aron, Timotej, Dominik, Enej, Borja, Jani, Vanja;
berila: Lucija R., Kristina R.
Ob 15h litanije in blagoslov,
strežejo: Jakob, Dominik, Borja, Vanja, Enej, Vanja
ČIŠČENJE IN KRAŠENJE
CERKEV:
Od 9. do 22. III.: DP 1 in DP 2.
Velika noč (23. III. do 7. IV).: Budanje št. 1 in št. 6.
UČILNICA:
30. III.: Ferjančič B 85, Mavrič DP
_____________________________________________________________
Oznanila v pdf
17.-31.03.2024
Za ogled potrebujete Adobe Reader, kai ga njdete na naslednji povezavi: Adobe Reader Download.