Preskoči na vsebino

ZA ŠTIRINAJST DNI Natisni

13. september – 24. nedelja med letom; ŽEGNANJSKA
Ob 7h
Bogu v Zahvalo in Prošnjo; strežejo: Jure, Matej, Andraž, Marko, berila: Aljaž B.
Ob 830, za duhovne poklice; strežeta: Štefan, Nejc, Miha, Izak, Tomaž, Jakob Č.; berila: Zdenka R.
Ob 10h  za župnijo; strežejo: Blaž, Dominik, Filip, Robi, Samo; berila: Kristina R.   
ob 1430 molitvena ura za duhovne poklice in blagoslov; strežeta. Marko, Matej

14. avgust - ponedeljek; POVIŠANJE SV. KRIŽA             
ob 19h   + osmi dan za Mihaelo Žgavc, Brje in moža Cirila
strežeta: Izak, Nejc

15. september - torek; ŽALOSTNA MATI BOŽJA              
ob 19h   Pavel Semič, B 55
strežeta: Izak, Nejc

16. september - sreda; Kornelij, Ciprijan, muč.; Ljudmila, muč.          
ob 730   vsi +++ (dar na verne duše)
strežeta: Rok, Tomaž

17. september - četrtek; Robert, škof  
ob  19h vsi + B 103

strežeta: Rok, Tomaž

18. september - petek; Jožef Kupertinski, duhovnik           
ob 19h   + Franc Kranjc, B 32
strežeta: Mark, Jakob S.

19. september - sobota; Januarij, škof, mučenec              
ob  8h   živi in + sorodniki, DP 47
strežeta: Mark, Jakob S.

20. september – 25. nedelja med letom, korejski mučeneci           
Ob 7h v čast SD, B 31; strežejo: Jakob S. Rok, Mark, Tomaž; berila: Peter V. .
Ob 830 za mladino, B 121; strežejo: Matevž, Rudi, Žiga, Jakob Č.; berila: Erika P.,
 
Ob 10h  za župnijo; strežejo: Andraž, Marko, Matej, Jure; berila: Katarina K. Z.  

21. september - ponedeljek; MATEJ, APOSTOL
ob 19h  + Franc Koren, B 6
strežeta: Rok, Tomaž

22. september - torek; Mavricij, mučenec           
ob 19h   + Ernest Božič, DP 64, pogrebci
strežeta: Rok, Tomaž

23. september - sreda; Pater Pij, redovnik, spovednik        
ob 19h   + Tanja Koren, B 6
strežeta: Rudi, Jakob Č.

24. september - četrtek; Rupert; A.M. Slomšek, škofa       
ob 19h   živi in pokojni - letnik 1970, B 32
strežeta: Rudi, Jakob Č.

25. september - petek; Sergij Radoneški, menih 
ob 19h   + Franc Rustja, DP 27
strežeta: Matevž, Žiga

26. september - sobota; kvatre, Kozma in Damijan, mučenca           
ob 19h   vsi +++ DP 22
strežeta: Matevž, Žiga

27. september – 26. nedelja med letom; Vincencij Pavelski, duhovnik         
Ob 7h v zahvalo, DP 47; strežejo: Štefan, Nejc, Miha, Izak ; berila: Ema M.
Ob 830 v čast SD, DP 3 č; strežejo: Jakob S. Rok, Mark, Tomaž; berila:
Jožica F.
Ob 10h  za župnijo; strežejo: Matevž, Rudi, Žiga, Jakob Č; berila: Helena M.  

_____________________________________________________________

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE

CERKEV 

Od 5. do 18. IX.: Dolga Poljana 2.
Od 19. IX. do 2. X.: Dolga Poljan št 3-19.

UČILNICA

26. IX.: Kodrič, Budanje 1 t.
______________________________________________________________

 

Oznanila v pdf-
13.-27.09.2020

Za ogled potrebujete Adobe Reader, kai ga njdete na naslednji povezavi: Adobe Reader Download.

 

 

Arhiv oznanil