Preskoči na vsebino

ZA ŠTIRINAJST DNI Natisni

16. februar – 6. nedelja med letom; Julijana, mučenka; Onezim, škof, mučenec         
Ob 7h  za župnijo;
strežejo: Rok, Mark, Jakob, Tomaž; berila: Miranda Ž., Zdenka R.
Ob 10h  za mlade;
strežejo:
Blaž, Matevž, Jakob S., Žiga; berila:
Mojca F., Barbara F.
Ob 1430 litanije in blagoslov, strežeta: Mark, Jakob Č.

17. februar - ponedeljek; Silvin, škof   
ob 18h  + starši Krašna, Kodele, B 131 a
strežeta: Filip, Štefan

18. februar - torek; Frančišek Clet, mučenec      
ob 18h  +++ Božič, B 124
strežeta: Nejc, Izak

19. februar - sreda; Bonifacij, škof      
ob   730  + Jože in Frančiška Curk, DP 8
strežeta: Nejc, Izak

20. februar - četrtek; Jacinta in Frančišek iz Fatime           
ob 18h  + starši Lavrenčič, DP 24
strežeta: Rudi, Robi

21. februar - petek; Peter Damiani, škof; Irena, devica       
ob 18h  + Karel Marc, B 4 c
strežeta: Rudi, Robi

22. februar - sobota; Sedež apostola Petra        
ob   8h  v zahvalo, B 16
strežeta: Rok, Tomaž

23. februar – 7. nedelja med letom; Polikarp, škof, mučenec         
Ob 7h  v čast svetogorski MB, B 94;
strežejo: Blaž, Matevž, Jakob S. Žiga; berila: Tatjana K., Franc R.
Ob 10h  za župnijo; strežejo: Samo, Andraž, Marko, Matej, Jure; berila:
Maja K., Lara C.
Ob 1430 litanije in blagoslov, strežeta: Blaž, Žiga

24. februar - ponedeljek; MATIJA, APOSTOL    
ob 1830  + starši Kobol, B 82 (1 h)
strežeta: Rok, Tomaž

25. februar - torek; Valburga,opatinja   
ob 18h  + Stanislav Kobol, B 2 c (bratranci, sestrične Ličen)
strežeta: Blaž, Žiga

26. februar - sreda; PEPELNICA        
ob 18h  +++ Čermelj, B 3 a
strežeta: Blaž, Matevž, Matej. Žiga,

27. februar - četrtek; Gabrijel žalostne MB, redovnik          
ob 18h  v čast MB, B 120
strežeta: Samo, Matej

28. februar - petek; Ožbolt, škof
ob 18h  + Miran Krašna, B 105
strežeta: Matevž, Andraž

29. februar - sobota; Hilarij, papež      
ob    8h  + Marija Krašna, B 64 (6 e)
strežeta: Samo, Andraž

01. marec – 1. postna nedelja; Albin (Zorko), škof          
Ob 7h  v čast MB za blagoslov, DP 8;
strežejo: Samo, Andraž, Marko, Matej, Jure; berila: Ema M., Tomaž Z.
Ob 10h  za župnijo;
strežejo:
Dominik, Nejc, Miha, Izak; berila:
Lucija P., Peter V.

______________________________________________________________

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE

CERKEV

Od 8. do 21. II.: Budanje št. 3.
Od 22. II. do 6. III.: Budanje št. 5.

UČILNICA:

22. II.: Lemut DP 4 c.

______________________________________________________________

 

Oznanila v pdf-
16.02.-01.03.2020

Za ogled potrebujete Adobe Reader, kai ga njdete na naslednji povezavi: Adobe Reader Download.

 

 

Arhiv oznanil